Bagażnik TowCar Cross – łatwe przewożenie motocykla

Zastanawiacie się jak najwygodniej przewozić pojedynczy motocykl Trial z miejsca treningu czy zawodów bez wykorzystania niewygodnych przyczep czy dużych busów?

Rozwiązaniem może być bagażnik na hakowy: TowCar Cross

Ta konstrukcja jest nie tylko lekka i daje się schować do bagażnika ale pozwala przewieźć motocykle nawet do 120kg wagi. Transport motocykla Trial nie będzie już trudny!

Prezentacja TowCar Cross


Podobało się? Koszt takiego bagażnika to 4000zł. Oczywiście spory wydatek, ale jeśli nasz samochód ma hak holowniczy to rozwiązanie będzie dużo wygodniejsze oraz tańsze niż zwykła przyczepa motocyklowa.

Jedynym ograniczeniem jest tu ilość motocykli. Jeśli chcemy przewieźć więcej niż jedną sztuke, niestety nie uda się nam przy pomocy tego bagażnika.

Mimo wszystko świetne rozwiązanie, które może być bardzo dobre na początku przygody motocyklowej. Prócz tego zobaczcie jak świetnie prezentuje się Trial na tyle auta!

3 thoughts on “Bagażnik TowCar Cross – łatwe przewożenie motocykla

    1. Wiesz kto może robić platformy do przewozu motocykli do 300 kg. , które są dopuszczone do ruchu ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

Classic Trial - Trial Vintage Cup 2016

Tak bawią się we Włoszech. Czyli Classic Trial w wydaniu riderów różnego poziomu. Bardzo fajnie jest zobaczyć lśniące maszyny tamtych lat wciąż sprawne i biorące udział w zawodach.