Budżetowe kamery do sportu

TRIAL AMATOR

Dziś przedstawiamy wam kilka propozycji video na budżetowe kamery do sportu. Zakup kamery sportowej nie zawsze musi się wiązać z dużą inwestycją a tanie kamery również oferują dobrej jakości video.

Budżetowe kamery do sportu

Aktualnie Trial Amator nie posiada jeszcze kamerki sportowej, ale właśnie będziemy inwestowali w sprzęt na nadchodzący sezon 2017. Kamerka musi kręcić filmy w jakości Full HD, być kompaktowa, wytrzymała no i przede wszystkim tania.

Czemu tania? Nie będzie nam jej tak bardzo żal, gdy zostanie sponiewierana podczas treningów. A jesteśmy pewni, że będzie narażona na różnego typu usterki, zderzenia z ziemią oraz nieprzewidziane wywrotki.

ThiEYE T5e

Wygląda na sensowną kamerę, niestety nie mieliśmy okazji testować ale oto review znaleziony w sieci.

Elecam

Kolejna kamera w niskiej cenie, która może być dla Was dobrym wyborem, jeśli nie chcecie wydać zbyt dużych sum na przyzwoity sprzęt.

Kilka propozycji LoBudget

Często możecie znaleźć różne kamery w dobrych cenach. Zobaczcie co najnowszego pojawiło się na rynku w 2016 roku.

A wy jakiej kamery szukacie? Macie już kamerę? Podzielcie się informacją, jaka kamera jest Waszym przyjacielem w codziennych treningach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

Jak rozpocząć własną Trial przygodę?

Trial Motocyklowy to bardzo wdzięczny sport, który daje nam oprócz przyjemności uczestnictwa również możliwość zwiększenia własnej wytrzymałości i kondycji. Ale jak najlepiej zacząć przygodę z Trialem?