Czytelnicy listy piszą

TRIAL AMATOR

Prowadzenie strony internetowej hobbystycznie musi mieć jakiś cel. Dla jednych jest to cel finansowy dla innych celem jest samo pisanie. Dla nas jest dzielenie się wiedzą jaką zdobywamy sami. A tu czytelnicy piszą do nas i jest to świetnym wsparciem.

Jak wiemy, każdy profesjonalny zawodnik już większość rzeczy na temat swojej maszyny wie. Ale amator nie specjalnie ma gdzie wyszperać wszystkie ciekawostki, które mogą się mu przydać. Tak się zdarzyło, że osoba z dużym doświadczeniem ale skromna napisała na naszym profilu facebook o Trial Amator:

Użytkownik Leszek Lucar napisał

Przez przypadek trafiłem na stronę trialamator.pl i muszę przyznać, że właśnie takiego miejsca z tyloma fajnymi informacjami na temat tego sportu/hobby mi brakowało

Od słowa do słowa, skontaktowaliśmy się z Leszkiem i udało się nam ustalić kolejne tematy, które warto poruszyć w serwisie. Tak więc będzie trochę więcej o olejach silnikowych i nie tylko. Stworzymy dla was kompendium wiedzy, które oleje są polecane do naszych maszyn. Oczywiście, pokażemy tylko te dostępne na Polskim rynku.

A tu zobaczcie Leszek w akcji:

Zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją jeśli macie pomysły na kolejne artykuły. Chętnie zajmiemy się tematyką, która was interesuje. A już wkrótce nowe publikacje dla Amatorów Trial w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

Garaż Trial: Wymiana manetek

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, ale właściwe ustawienie kierownicy oraz zadbanie o elementy takie jak manetki jest bardzo ważne podczas używania motocykla. Elementy zużywają się a znaczną część napraw możemy wykonać samodzielnie.