Extreme Trial, czyli trialowe show i szkolenia!

TRIAL AMATOR

Jak się okazuje, trial to nie tylko rywalizacja pod chmurką, czy w halach, ale także… może być świetnym show! Od kilku dobrych lat dewizę  tę wciela w życie Przemek Kaczmarczyk. Zdobywca Trialowego Mistrza Polski od zawsze podkreślał, że jego marzeniem i celem poza samą rywalizacją, jest również szeroko rozumiana promocja tak wspaniałego sportu jakim jest trial. Jak sam kiedyś powiedział, chciałby wzbudzić zainteresowanie tą dyscypliną w Polsce oraz zwrócić uwagę ludzi na osoby i firmy wspierające tę dziedzinę. I tak narodził się Extreme Trial Team!

Czym jest? Otóż extremalną atrakcją, która nie tylko promuje trial, ale i rozgrzewa atmosferę podczas każdej okoliczności! Festyny, imprezy integracyjne, wydarzenia firmowe, eventy, a nawet urodziny teściowej. Ekipa Extreme Trial uatrakcyjni każde wydarzenie! Zespół z Przemkiem Kaczmarczykiem na czele specjalizuje się w popisach motocyklowych, jak również rowerowych oraz quadowych, których wykonaniem zajmują się najlepsi kaskaderzy w Polsce.

Extreme Trial to pokazy na motocyklach trialowych, enduro, rowerach i quadach. Pokazy charakteryzuje bogata gama ewolucji i atrakcji. Członkowie Extreme Trial Team to profesjonaliści, którzy poza wykonywaniem swoich tricków wiedzą także, jak podczas pokazu rozgrzać publiczność oraz co równie ważne, potrafią się dostosować do każdych warunków terenowych.

Extremalne show Przemka Kaczmarczyka uświetniało już takie imprezy jak programy telewizyjne, imprezy firmowe i integracyjne, festyny, jarmarki, dni miasta, zloty motocyklowe, uroczystości weselne, a nawet urodzinowe. Ekipa występowała na lotniskach, w halach widowiskowych, pomieszczeniach zamkniętych, galeriach, plenerze oraz w centrach miast!

Ale Extreme Trial to nie tylko ekstremalne widowisko! To także szkolenia, zarówno z zakresu technicznej jazdy motocyklem trialowym, jak i… enduro! Warto bowiem dodać, że Przemek Kaczmarczyk wraz z synem Oskarem, to nie tylko tri alowcy, ale i zapaleni hard endurowcy, mający za sobą starty w takich hardcorowych eventach jak Erzberg Rodeo, King of the Hill, czy też Red Bull 111 Megawatt! Kaczmarczyk Junior od kilku sezonów regularnie startuje również w cyklu Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro.

Wszystkich zainteresowanych zapewnieniem swoim gościom pokazu najlepszych, trialowych numerów, czy chętnych podszlifowania swoich umiejętności z zakresu jazdy trial / enduro odsyłam do Przemka i jego ekipy!

Aaaa, warto też dodać, że grupa przykłada dużą wagę do obecności w social mediach. Stąd znajdziecie ich (wraz z ich popisami!) także na fejsie i Instagramie.

ext4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

Włosi potrafią się bawić - Giacomo Gasco

Rider Giacomo Gasco z Moto Club I Leoni, pokazuje swój kunszt na Trial’ówce. Jednocześnie trasy i wyjazdy na motocyklach Trial chłopaków są niesamowite warto również odwiedzić ich kanał Youtube.