Garaż Trial: Serwis motocykla TRS One

TRIAL AMATOR

Amerykański dystrybutor motocykli TRS One utworzył świetne filmy pokazujące podstawowe czynności serwisowe motocykli TRS One. Jeśli chcecie sami zająć się bieżącymi czynnościami serwisowymi jak wymiana oleju czy wyczyszczenie filtra powietrza nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z filmów.

Jeśli autoryzowany serwis twojego TRS One jest oddalony od Ciebie a dostarczenie motocykla zajmuje sporo czasu można samemu spróbować swoich sił z podstawowym serwisem. Oczywiście jeśli Twój motocykl ulegnie awarii lepiej odwieźć go do autoryzowanego serwisu szczególnie jeśli nie posiadasz wiedzy mechanicznej tak jak jest to w naszym przypadku. Niestety nasz serwis to wyjazd w trasę Poznań-Kraków, co oznacza, że podstawowe czynności robimy sami.

Serwis TRS One – wymiana oleju + omówienie motocykla

Serwis TRS One – serwis pompy wody

Podstawowe informacje jak wymienić płyn chłodniczy w Twoim TRS One. Został omówiony tutaj cały proces wymiany płynu od A do Z. Samemu w zaciszu domowego garażu te czynności będzie można przeprowadzić.

Serwis TRS One – Omówienie silnika 300cc

Film przedstawia podstawowe informacje dotyczące budowy silnika o pojemności 300cc z TRS One. Zobaczycie jak rozebrać silnik po sezonie motocyklowym, jeśli będzie taka potrzeba wy wykonać serwis i naprawy przed kolejnym sezonem. Uwaga, jeśli nie masz podstawowych umiejętności mechanicznych nie zalecamy robienia serwisu samemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

TRS One 2017

Mamy już najnowsze zdjęcia nowego wcielenia modelu TRS One. Jest to podstawowy model marki TRS na sezon 2017. Nowe wcielenie to drobne zmiany i poprawki konstrukcyjne w stosunku do sezonu 2016.