Grudzień to świetna pora by zarażać nowych adeptów Trialu sportem. To świetny czas na wspomnienia oraz poznawanie innych fanów Trialu.
Największa grupa Trial na Facebook
Jak dyskutować o Trial’u to warto robić to w świetnym gronie. Dziś zapraszamy was do największej Polskiej grupy o Tiralu czy Trial Amator:
https://www.facebook.com/groups/trialamator/
Jeszcze 2 miesiące temu było na 500, dziś ponad 660 osób rozmawia i dzieli się swoimi opiniami. Mamy nadzieję, iż już wkrótce dobijemy do 700 osób a potem do 1000.
Fajnie jest wspólnie porozmawiać, odpowiedzieć na pytania i pomóc sobie w sprawach technicznych czy ćwiczeniowych. Jednocześnie na grupie poznacie osoby, które z Trial’em są związane już wiele lat jak i osoby dopiero zaczynające swoje pierwsze kroki.
Łączy nas miłość do dwóch kółek i pokonywania przeszkód. Rozwoju osobistego i działania wspólnie w grupie na propagowanie sportu w Polsce.