Kupiłeś Motocykl? Zobacz jak załatwić transport!

TRIAL AMATOR

Wielu adeptów kupujących swój pierwszy motocykl zastanawia się jak przetransportować go wygodnie i szybko. Na szczęście jest taki serwis jak ClickTrans, który pomoże w transporcie.

Działa na podobnej zasadzie jak Allegro, jednak skupia się wyłącznie na transporcie. Nieważne co masz do przetransportowania na serwisie znajdzie się nie jeden przewoźnik gotowy podjąć się przewiezienia rzeczy z punktu A do punktu B.

Czasem szkoda Twojego czasu, nie masz haka czy przyczepy a wynajem busa na jeden przejazd będzie dużym wyzwaniem finansowym. Zobacz naszą historię, która zakończyła się szczęśliwie!

Transport Sherco do Poznania

Pierwszy wyjazd z przyczepą po motocykl. Pojechałem na szkolenie do Nowego Targu oraz odebrać motocykl po zakupie. Oczywiście, jak to przy kupowaniu motocykla używanego trzeba było zająć się kilkoma sprawami już na samym początku. Nie było rady, najlepiej było oddać motocykl do specjalisty. A więc moto trafiło do Krakowa, gdzie remont trwał i trwał i wciąż coś poprawialiśmy… by było idealnie.

Udało się i moto jest już w pięknym stanie z pełnym serwisem zawieszenia, silnika, układu wydechowego, gazu i jeszcze innych czynności po zakupowych. Teraz wystarczy odebrać moto i się nim cieszyć.

Mówi się łatwo ale trasa Poznań – Kraków z przyczepą nie należy do miłych. Ograniczenie prędkości przejazdowej do przepisowych 90km/h, problemy z parkowaniem jak nie ma się wprawy, no i trzeba jechać bardzo „ostrożnie” tak więc trasa już długa staje się niesamowicie długa… Można jechać ze zmiennikiem lub nocować w Krakowie. Tu problem z parkowaniem znów się powtórzy no i aby nie ukradli nam przyczepy gdy my smacznie drzemiemy.

Nawet jeśli ma się bardzo ekonomiczny samochód, z przyczepą już nie jest tak oszczędny. Trasa + wynajęcie przyczepy na 2 dni to koszt ok. 400-500zł. Ten sam transport w ciepłym, suchym i bezpiecznym busie od przewoźnika to koszt 300-350zł a ty nie wychodząc z domu oczekujesz wypoczęty swojej maszyny.

ClickTrans wybraliśmy, nie żałujemy

Z marką ClickTrans nie wiąże nas, żadna umowa o reklamę. Sami szukaliśmy problemu braku czasu na ściągnięcie motocykla. Znaleźliśmy portal i udało się! Motocykl jest już u nas a koszty dużo niższe aniżeli sam wyjazd osobisty. Sprawdziliśmy, daliśmy darmowe ogłoszenie i nie zawiedliśmy się!

Zamów transport dla swojego motocykla Trial: http://clicktrans.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

Oriol Noguera - Jeden dzień z

Kolejny fajny film Trial, przedstawiający kolejnego zawodnika Trial. Tym razem przed obiektywem Oriol Noguera. Świetny jak zawsze motywator obejrzeć, tych którzy już tyle wiedzą i potrafią.