Michelin Trial Competition X11

TRIAL AMATOR

Opony Michelin Trial Competition X11 to podobno jedne z najlepszych opon triali-owych jakie zostały wyprodukowane. Przeznaczone dla rajderów zawodowych ale i amator doceni ich przyczepność i wytrzymałość.

Czytając opinię riderów z fanklubu GAS GAS, są to chyba najlepsze aktualnie opony na rynku. W porównaniu do konkurencji np. marki Dunlop, Micheliny wytrzymują blisko 2 razy dłużej niż konkurent oraz oferują znacznie lepsze warunki jezdne. Są to oczywiście dość drogie opony, czyli 350zł za przednią i ponad 500zł za tylnią. Ale jak wiadomo przednia opona w motocyklu TRIAL’owym jest praktycznie nieśmiertelna.

520_540_trial_competition

Amator jak często wymienia opony?

Zgodnie na forach internetowych osób uczących się i używających motocykla amatorsko, średnia wymiana opon następuje w TRIAL’u co 3 lata. Tak rzadka wymiana przy jednocześnie częstym użytkowaniu sprawia, że zakup najlepszej możliwej opony nie będzie dla nas tak dokuczliwa. Jeśli weźmiemy pod uwagę średnie zużycie opon w motocross czy enduro, w TRIAL’u warto inwestować w najlepsze opony. Tak więc wybór nawet dla Amatora opony Trial Competition X11 będzie uzasadnionym i celnym wyborem.

Czemu warto inwestować w najlepsze opony?

Oto kilka opinii czemu warto zainwestować właśnie w oponę ze stajni Michelin. Opinie pochodzą z fanklubu marki GAS GAS.

  • wytrzymują 2 razy więcej kilometrów
  • idealne pokonywanie przeszkód
  • niesamowicie wytrzymałe opony
  • idealne na mokre podłoże, las i kamienie
  • bardzo dobrze trzyma się podłoża
  • miękka guma zwiększająca przyczepność

Oferta na stronie Michelin Polska: Trial Competition X11

Opinia na stronie fanklubu GAS GAS

Rozmowa na Forum Trial Amator: Najlepsze opony Trial

Poniżej test „Piłki do Golfa”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Rozpoczynamy trening TRIAL z Sumomoto

Miło mi poinformować, iż wraz z żoną podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu współpracy z firmą SUMOMOTO i jeszcze w tym roku przejdziemy pod bacznym okiem trenera Jacka dwudniowy trening TRIAL.