Mitas ET01 X Pro – zapowiedź testu opon Trial

Już na przełomie marca i kwietnia 2017 roku, rozpoczynamy test opon Trial z marki Mitas. Opony tej marki znane i cenione w motocross i enduro doczekały się również modelu przeznaczonego specjalnie na zawody Trial.

Jednocześnie opony Mitas ET01 X Pro będą testowane przez cały sezon 2017 na motocyklu Trial Amator. Testy przeprowadzimy w różnych warunkach atmosferycznych, na różnych przeszkodach, trasach, miejscach…

Mitas ET01 X Pro – nowość 2016

Jak podaje producent nt. opon: ET-01 X-PRO do wyścigów Trial – Opona ET-01 X-PRO do wyścigów Trial wyróżnia się nową konstrukcją karaksu i wyjątkowo miękką mieszanką powierzchni nośnej, co gwarantuje doskonałą przyczepność i właściwości jezdne opony na różnym podłożu.

Mitas dla Trial Amatora? Czemu nie…

Nasz motocykl Trial ma tak kiepskie opony, że czas wymienić na coś innego. Opony jakie były na motocyklu w momencie zakupu są w opłakanym stanie. Udało się załatwić nowe ogumienie, które jednocześnie mamy okazję przetestować dla was.

Wspomniany model opony trial wydaje się być ciekawą alternatywą dla innego ogumienia. Jest on również tańszy od konkurentów a doświadczenie jakie marka zdobyła przez lata tworzenia ogumienia dla off-road’u obiecuje, że dostaniemy bardzo udany produkt.

Nasze testy mamy nadzieję, wypadną pozytywnie i może marka Mitas zagości u nas na dłużej. Wiemy, że w sezonie 2017 chcemy ostro testować te gumy. Pełną ocenę z opinią przedstawimy w osobnym teście.

2 thoughts on “Mitas ET01 X Pro – zapowiedź testu opon Trial

  1. Koniec sezonu się zbliża… oponki bardzo fajne, nie jest to może Michelin X11 ale cena też jest zupełnie inna. Powiedzieli byśmy, że solidne 7/10.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

Szkoła Trial - Pokonywanie niskich przeszkód

Kilka technik na pokonanie niskich przeszkód – może to być np. położona na płasko opona z pełnym środkiem. Technika pokazana i wytłumaczona.