Njlepsze buty TRIAL na rynku

TRIAL AMATOR

Ciężko o dobre opisy odnośnie butów TRIAL ale postaram się przedstawić najciekawsze i najpopularniejsze obuwie TRIAL dostępne na rynku w roku 2016. Warto tutaj wiedzieć, że obuwie TRIAL nie zmienia się tak często jak obuwie do innych dziedzin off-road.

Sidi Trial Zero

Sidi to bardzo popularna marka obuwia. Oczywiście w ofercie znalazły się również profesjonalne buty do TRIAL’u.

Alpinestars No Stop Trials

To chyba najpopularniejsze buty do TRIAL’u. Sprawdzona konstrukcja, chociaż nie bez wad jak pokazuje poniższy test. Oczywiście obuwie z najwyższej półki, które zasłynęło z niesamowitego komfortu.

Alpinestars Tech T

Najnowszy model obuwia TRIAL na sezon 2016. To następca poprzedniej linii obuwia TRIAL z marki Alpinestars. Buty zastąpiły model „No Stop Trials”, którego opis macie wyżej. Jak widać wiele w bucie poprawiono, mam nadzieję, że również wytrzymałość na ścieranie się buta.

Jak dobrać wielkość buta kupując on-line

Jeśli nie masz jak przymierzyć obuwia, bo Twój dostawca aktualnie nie posiada Twojego rozmiaru zobacz jak przymierzyć się do zakupu buta motocyklowego bez przymierzania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Mistrzostwa i Puchar Polski Trial 2016 w Russocicach

W Russocicach od soboty do niedzieli (11-12 czerwca 2016) odbyły się zawody III i IV rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Trial 2016. W zawodach wzięło udział ponad 80 zawodników. Zawody rozegrane w 4 kategoriach pod względem trudności tras przejazdu. Organizatorem imprezy był Miejski Klub Motorowy „Tur – Mot” oraz Polski […]