Njlepsze buty TRIAL na rynku

TRIAL AMATOR

Ciężko o dobre opisy odnośnie butów TRIAL ale postaram się przedstawić najciekawsze i najpopularniejsze obuwie TRIAL dostępne na rynku w roku 2016. Warto tutaj wiedzieć, że obuwie TRIAL nie zmienia się tak często jak obuwie do innych dziedzin off-road.

Sidi Trial Zero

Sidi to bardzo popularna marka obuwia. Oczywiście w ofercie znalazły się również profesjonalne buty do TRIAL’u.

Alpinestars No Stop Trials

To chyba najpopularniejsze buty do TRIAL’u. Sprawdzona konstrukcja, chociaż nie bez wad jak pokazuje poniższy test. Oczywiście obuwie z najwyższej półki, które zasłynęło z niesamowitego komfortu.

Alpinestars Tech T

Najnowszy model obuwia TRIAL na sezon 2016. To następca poprzedniej linii obuwia TRIAL z marki Alpinestars. Buty zastąpiły model „No Stop Trials”, którego opis macie wyżej. Jak widać wiele w bucie poprawiono, mam nadzieję, że również wytrzymałość na ścieranie się buta.

Jak dobrać wielkość buta kupując on-line

Jeśli nie masz jak przymierzyć obuwia, bo Twój dostawca aktualnie nie posiada Twojego rozmiaru zobacz jak przymierzyć się do zakupu buta motocyklowego bez przymierzania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

Mistrzostwa i Puchar Polski Trial 2016 w Russocicach

W Russocicach od soboty do niedzieli (11-12 czerwca 2016) odbyły się zawody III i IV rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Trial 2016. W zawodach wzięło udział ponad 80 zawodników. Zawody rozegrane w 4 kategoriach pod względem trudności tras przejazdu. Organizatorem imprezy był Miejski Klub Motorowy „Tur – Mot” oraz Polski […]