O nas

Serwis Internetowy Trial Amator

TrialAmator.pl jest stroną poświęconą szeroko rozumianemu zagadnieniu jakim jest Trial Motocyklowy. Ale aby nie było tak prosto strona prowadzona jest przez zupełnych amatorów, którzy muszą sami znaleźć dobrą drogę w gęstwinie sportu motocyklowego. Aby jeszcze trudniej było pochodzimy z Poznania, gdzie Trial praktycznie nie istnieje!

TRIAL Amator… czyli o prowadzącym

Część wszystkim. Nazywam się Marcin Ożarek i mam niezmierną przyjemność was gościć na blogu Trial Amator. Wszystko zaczęło się w 2016 roku, gdy to zdecydowałem się rozpocząć trening w dyscyplinie zwanej Trial motocyklowy. A jest tu co opowiadać, ale wszystko będę opisywał na blogu pokazując moje wzloty i upadki podczas treningu.

Jak potoczy się przyszłość tego serwisu, zależy tylko od tego jak potoczą się nasze przygody z Trial'em oraz ile okazji będzie do współpracy z fanami chcącymi pomóc w prowadzaniu tego blogu. A wiadomo jak w Polsce aktualnie mało populara jest to dyscyplina.

Liczę, iż uda się mi nawiązać współpracę z osobami, chcącymi pokazać swoje maszyny, opisać swój trening oraz pomóc innym amatorom w budowaniu swojej wiedzy i doświadczenia. Jest nas mało w Polsce, i warto razem iść przez tak ciężki sport skoro go sobie wybraliśmy.

Wiemy, że rzesza entuzjastów Tiral z roku na rok się powiększa i dla tego z Waszą pomocą możemy stworzyć ciekawe miejsce wymiany informacji oraz bazę danych dla nowych adeptów tego sportu.

kontakt: dellos@wp.pl

Pierwszy Trening Trial Amator

Oto pierwszy trening, który mieliśmy okazję przeprowadzić podczas zakupu naszego pierwszego motocykla. A jak widać, nie poszło zbyt kolorowo!