Ochraniacze Jitsie Dynamik na sezon 2015/2016

TRIAL AMATOR

Ochraniacze są bardzo istotnym elementem nie tylko dla zawodowców ale przede wszystkim dla amatorów. Aby zminimalizować możliwość wystąpienia urazów warto zadbać o odpowiednią ochronę swojego ciała.

Najnowsze ochraniacze Jitsie na sezon 2015/2016

Jitsie to marka bardzo znana i ceniona w świecie trialu. Nowoczesna seria Dynamic to połączenie technologii oraz bezpieczeństwa. Myślę, że można śmiało polecić te produkty każdemu amatorowi przygód na Trial’u.

Ochraniacze łokci dla zawodników Trial

Ochraniacze piszczeli dla zawodników Trial

Ochraniacze kręgosłupa dla zawodników Trial

Ochraniacze kolan dla zawodników Trial

Nowoczesne ochraniacze – koniec ery plastiku

Nowoczesne ochraniacze to koniec ery plastiku oraz niewygodnych twardych skorup ochronnych. Dziś obok ochrony liczy się również użyteczność ochraniaczy oraz ich wygoda. Nowoczesne materiały pozwalają być lekkie i miękkie by w momencie wypadku stwardnieć pod wpływem uderzenia. Taka ochrona pozwala cieszyć się nam przyjemnością z jeżdżenia a jednocześnie być spokojnym o swoje bezpieczeństwo.

Pamiętajmy, Trial to dużo manewrowania na motocyklu to połączenie precyzji z równowagą. Zastosowanie elastycznych ochraniaczy pozwoli cieszyć się swobodą ruchu w każdych warunkach. Ze swoich początków, mogę powiedzieć, iż bezpieczeństwo musi towarzyszyć nam podczas rozpoczynania nauki jak i w dalszym rozwoju naszych umiejętności.

Niestety aktualnie nie posiadam produktów marki Jitsie a dystrybutor nie przesłał nam do testów, żadnych produktów. Na dzień dzisiejszy nie mogę tych ochraniaczy ani polecić ani odradzić. Wydają się jednak być dobrym produktem dla początkujących.

0 thoughts on “Ochraniacze Jitsie Dynamik na sezon 2015/2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

Test rękawiczek HEBO Nano Pro

Dziś pragniemy podzielić się wrażeniami z używania rękawiczek HEBO Nano Pro w kolorze czarnym. Rękawiczki zostały zakupione do pierwszych treningów TRIAL w Nowym Targu, które już za nami. Czas przedstawić wam naszą opinię.