Rozmowy

TRIAL Rozmowy - Ogólnopolskie forum TRIAL'u

Witam wszystkich, którzy zajrzeli na blog. Budowanie blogu ma tylko sens gdy dodamy miejsce wymiany doświadczeń i wiedzy. Zdecydowaliśmy się na uruchomienie Forum Dyskusyjnego dla Amatorów i już bardziej zaawansowanych riderów. Oczywiście starych wyjadaczy i zawodników profesjonalnych również zapraszamy do uczestniczenia.

Nasze forum powstało by dzielić się wiedzą i doświadczeniem, promować Trial Motocyklowy, dzielić się informacjami o zawodach, publikować porady a przede wszystkim interesuje nas wspólna zabawa dookoła Trialu.

Forum przerodziło się w największą Polską grupę o Trialu

Trial Amator Facebook Group

Forum TRIAL AMATOR

Nasza grupa to ponad 660 użytkowników a liczba ta rośnie w sporym tempie. Jeszcze 2 miesiące temu na grupie było 500 fanów Trialu, dziś zbliżamy się małymi krokami do 700.

Dołącz do dyskusji już dziś

Zapraszamy do uczestniczenia w rozmowach o Trial szeroko pojętym. Liczymy, iż uda się nam szybko zbudować prężne miejsce pomocy oraz wiedzy. Pragniemy wspólnie budować informator od A do Z dotyczący fantastycznego sportu jakim jest TRIAL. Zapraszamy do rejestracji, pisania postów, dzielenia się uwagami oraz tworzeniem miłej atmosfery pomocy innym.