Rozpoczynamy trening TRIAL z Sumomoto

TRIAL AMATOR

Miło mi poinformować, iż wraz z żoną podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu współpracy z firmą SUMOMOTO i jeszcze w tym roku przejdziemy pod bacznym okiem trenera Jacka dwudniowy trening TRIAL.

Aby trenować dobrze, trzeba trenować na jednym motocyklu. Sam trening jest połączony z zakupem motocykla oraz podstawowego osprzętu potrzebnego do rozpoczęcia stałych treningów we własnym zaciszu Suchego Lasu. Jak trening nas nie wykończy za mocno i będzie jeszcze siła, chętnie będziemy brali również udział jeszcze w sezonie 2016 w kolejnych treningach. Tym razem mam nadzieję, że moja żona do tego czasu zakupi swój motocykl.

Czemu Sumomoto?

Rozmowa z Jackiem z Sumomoto potwierdziła mnie, że warto spróbować treningów właśnie w tej firmie. Obok ponad 20 letniego doświadczenia mamy jeszcze element zauroczenia TRIAL’em. To nie tylko sama nauka, to również sposób myślenia, który nas przekonał do treningów.

logo-4

Warto TRIAL’ować z Sumomoto

Po kontaktach mailowych oraz ponad godzinnej rozmowie muszę powiedzieć, że Jacek z Sumomoto jest niesamowitym znawcą tematu oraz bardzo interesującym kompanem rozmowy. Szybko przeszliśmy na ciekawe tematy a rozmowa poszła w różne tematy związane z motoryzacją na dwóch kołach. Jednocześnie wstępnie porozmawialiśmy na tematy szkolenia i wiemy, że to co będzie się działo na „Podhalu” pozostanie w naszej pamięci na długie lata.

Zachęcam do odwiedzin: www.sumomoto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

TRIAL w Poznaniu... zaczynamy!

Trial w Poznaniu? To możliwe… Nabywając motocyk do Trial’u od razu rozpocząłem poszukiwania grupy lub sekcji Trial’owej w Poznaniu lub okolicach. Google nic nie wyrzuciło czas było podjąć starania by innymi kanałami odnaleźć pomoc w Poznaniu…