Szkoła Trial – Informacje Podstawowe

TRIAL AMATOR

Seria znalezionych filmów informacyjnych o Trial’u. Dziś zajmiemy się podstawami. Filmy w języku Angielskim, przedstawiają podstawy Trial’u. Sami przeglądamy informacje, które tam znaleźliśmy i są bardzo ciekawe.

Jak ustawić motocykl Trial

Podstawy ustawienia motocykla pod siebie. Trzeba zwrócić uwagę, na kilka szczegółów, które pomogą we właściwym przygotowaniu motocykla.

Poznawanie sekcji zawodów

Na co zwrócić uwagę chodząc po trasie przejazdu. Szukanie właściwej linii przejazdu jest bardzo ważnym elementem. Pokazane podstawy sprawdzania sekcji.

Inspekcja motocykla przed zawodami

Każdy zawodnik powinien zadbać o sprawność swojego motocykla. Tutaj podstawy sprawdzenia motocykla przed zawodami również pod względem inspekcji technicznej dopuszczającej do zawodów.

Jak pomagać innemu zawodnikowi

Obserwacja oraz pomoc podczas pokonywania przeszkody przez innego zawodnika. Podstawy na co zwrócić uwagę oraz jak zachowywać się podczas pomocy. Warto pomagać. Trial to bardzo koleżeński sport.

Budowa trasy szkoleniowej

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z Trial’em warto zadbać o miejsce treningu. Oto kilkanaście podpowiedzi jak zbudować własny tor Trial.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

Trial Limanowa - zawody Szklarska Poręba

Film prezentujący klub „Trial Limanowa” podczas zawodów w Szklarskiej Porębie. Zobaczcie ile przyjemności daje wspólny udział w zawodach Trial. Chłopaki również zapraszają na swój tor wszystkich zainteresowanych treningami.