Szkoła Trial – Ryan Young o Trial’u

TRIAL AMATOR

Dla bardziej zaawansowanych riderów, szkoła Trial prowadzona przez słynnego zawodnika „Ryan Young” uczy Trialu. Niesamowita wiedza, doświadczenie oraz ciekawa prezentacja nauki Tiral.

A co tu dużo pisać, świeny film przedstawiający podstawy Trial’u. Gorąco zapraszamy do obejrzenia i działania w duchu Tiral’u.

Szkoła Trial – Ryan Young

Wielkie podziękowania za podesłanie linku do filmu przez naszego kolegę z Poznania. Tomasz Szajstek, wielkie dzięki za podesłanie tego niesamowitego filmu.

Takich zgromadzeń Trial brakuje nam czasem w Polsce. W celu poznania innych riderów, nauki i zwiększania naszej miłości do tego sportu. Jeśli tylko uda się nam zbudować większe zainteresowanie naszym sportem to nie widzimy przeszkód by Trial Amator był pomostem między wiedza i doświadczeniem a odpowiednimi Trenerami.

Trial jest niesamowity i w tym filmie widać, jak bardzo ciekawym sportem może być dla każdego. Młodego lub starszego wszystkich osób szukających właściwego sportu dla siebie. Nie jest istotne czy Trial jest dla Ciebie jedyną dyscypliną „off-roadu” czy może przygotowaniem pod Motocross czy Enduro. Ważne by wspólnie z innymi dzielić się doświadczeniem i dobrze bawić podczas zawodów, zjazdów czy spotkań Trial’owych.

Znacie inne ciekawe filmy o Trial’u? Podeślijcie je do naszej redakcji w celu pokazania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

GasGas Trial 2017

GasGas w sezonie 2017 odradza się z popiołów. Sporo nowych modeli, które jak się domyślamy będą częściej zmieniane niż przez ostatnie kilka sezonów.