Testujemy: Fuchs Silkolene Foam Filter Oil

TRIAL AMATOR

Olej do filtra powietrza to bardzo ważny element, od którego zależy niezawodność naszego motocykla. Szczególnie w prostych konstrukcjach 2T oraz motocyklach off-road w tym i Trial należy zawsze dbać o czystość filtra.

Olej do filtra powietrza – serwis Trial

Jest to chyba jeden z najbardziej zapominanych elementów przez amatorów motocyklowych. Pamiętajcie: filtr powietrza należy czyścić co 1-2 treningi lub częściej jeśli zabrudzenie jest znaczne. Teraz tylko wystarczy nasączyć filtr specjalnym „olejem” i można śmiało ruszać w trasę. A będziemy mieli okazję przetestować olej z firmy Fuchs. Olej wygraliśmy w konkursie co nas bardzo cieszy!

Miło nam poinformować, iż udało się i wygraliśmy olej „Fuchs Silkolene Foam Filter Oil” w konkursie organizowanym przez Annie Wygachiewicz oraz producenta Fuchs Silkolene. Tak świetnie się to wszystko zgrało, iż właśnie potrzebujemy olej do filtra powietrza. Wygrana się nie zmarnuje a jednocześnie będziemy mogli przetestować produkty marki Fuchs.

trial-amator-fuchs-filter-oil

Olej zostanie poddany testowi polegającemu zarówno sprawdzeniu użyteczności samego oleju w trudnych warunkach jak i jakości nakładania oleju na filtr. Będzie to przez najbliższy 1Litr nasz olej filtra powietrza stosowany w naszym Sherco. Test przedstawimy za jakiś czas, gdy uda się nam sprawdzić jakość produktu w ciężkich warunkach.

Anna Wygachiewicz na Facebook: https://www.facebook.com/annawygachiewicz/

Marka Fuch Silkolene na Facebook: https://www.facebook.com/silkolene.eu/

Informacje o produkcie ze strony producenta:

Fuchs Silkolene Foam Filter Oil

Nowoczesny środek do pokrywania piankowych filtrów powietrza o niskiej lepkości. Zapewnia efektywny przepływ powietrza. Zawiera dodatki polimerowe gwarantujące tworzenie bardzo przyczepnej powierzchni, wychwytującej piasek, kurz, jednocześnie nie zmniejszając przepustowości filtra. Opracowany, aby zapewnić najlepszą ochronę dla silnika nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Ogranicza możliwość wystąpienia awarii, wydłuża żywotność silnika. Nie zawiera rozpuszczalników i nie powoduje uszkodzeń piankowych filtrów powietrza i obudów filtrów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

Scorpa Racing 2017

Wreszcie pojawiły się długo oczekiwane zdjęcia marki Scorpa na sezon 2017. Ale sami zobaczcie nowe modele 125ccm, 250ccm i 300ccm. Czy ta pomarańcza Scorpa nie jest piękna? Na pewno jest widoczna z daleka.