Trial Amator na Google+

TRIAL AMATOR

Miło nam poinformować, iż dla osób uczęszczających na Google+ postanowiliśmy otworzyć grupę do dzielenia się swoimi uwagami i poradami dookoła TRIAL’u. Liczymy, iż będzie to kolejny kanał, który pozwoli nam promować Trial wśród Amatorów.

Trial Amator – Grupa Google+

Nasza grupa jest otwarta dla wszystkich amatorów TRIAL. Jeśli już jeździsz lub dopiero się zastanawiasz nad stawianiem pierwszych kroków w tym sporcie na pewno znajdziesz coś ciekawego dla Siebie. Pamiętajcie, cały projekt „Trial Amator” prowadzą amatorzy dla amatorów. Dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami oraz poradami, które wynikają z naszej nauki, niewiedzy i poznawania tego świetnego sportu. Zapraszamy na Trial Amator na Google+

ta-yt

A jeśli nie chcesz korzystać z Google+ możesz zawsze polubić nas na Facebook lub skorzystać z naszego Forum Trial Amator.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

Naciąganie szprych dla amatora

Naciąganie szprych to bardzo ważna czynność podczas serwisowania swojego motocykla. W motocyklach off-road sprawdzanie stanu szprych wykonuje się co jazdę a naciąganie można przeprowadzić co kilka wyjazdów.