Trial Motocyklowy – największa Polska Grupa na Facebook

TRIAL AMATOR

Dzięki niesamowitej grupie osób udało się przekroczyć magiczną liczbę 800 użytkowników. Jednocześnie jesteśmy największą niezależną grupą promocji sportu jakim jest Trial Motocyklowy. Dziękujemy wszystkim na Grupie… idziemy do 1000!

Trial Motocyklowy Facebook

To niesamowite osiągnięcie zawdzięczamy członkom grupy! Bardzo wam dziękujemy, że dołączyliście się do naszej „już nie tak małej” społeczności. Jest naprawdę dobrze a będzie jeszcze lepiej.

Tutaj cała redakcja Trial Amator składa podziękowania oraz gratulacje, że udało się wreszcie stworzyć silną społeczność, która mamy nadzieję będzie się rozrastała dalej a nasza promocja sportu przyczyni się do powstania nowych miejscówek, zawodów oraz rozwoju Trial’u Motocyklowego w Polsce!

Nadchodzi sezon 2018

Przed nami nowy sezon i nowe wyzwania. Liczymy na Wasze wsparcie oraz pomoc w dostarczaniu ciekawostek ze świata Trial’u. Kolejny rok to kolejny rozwój portalu oraz budowa jeszcze większej grupy fanów sportu.

Tylko dzięki wspólnym działaniom uda się nam osiągnąć coraz to większe liczby osób zaangażowanych, coraz to nowe informacje oraz dostarczać coraz więcej ciekawostek!

Zapraszamy kolejnych fanów Trial’u do grupy: https://www.facebook.com/groups/trialamator/

A jeszcze 14 lipca było nas 311

Odrobina wspomnień o tym co było jeszcze kilka miesięcy temu. Rośniemy! Jesteśmy najlepszą społecznością Trial w Polsce! Dziękujemy, że jesteście z nami! Liczymy na pomoc i wsparcie oraz udanego pisania w grupie Trial Amator!

311 członków grupy Trial Amator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

GasGas TXT 125/250/300 - 2018

Frima GasGas zaprezentowała najnowsze modele TXT w pojemnościach 125ccm, 250ccm, 280ccm oraz królewskie 300ccm. Musimy przyznać, że nowe modele wyglądają naprawdę bardzo fajnie.