TRIAL – Jak ustawić motocykl?

TRIAL AMATOR

Każdy początkujący właściciel motocykla TRIAL zastanawia się jak ustawić motocykl pod siebie. Warto by podczas ustawienia motocykla był przy was ktoś doświadczony, który wie jak ustawić motocykl tak by jazda sprawiała przyjemność a nie niepotrzebną trudność.

Nowy motocykl TRIAL

Jeśli kupujesz swój pierwszy motocykl nowy u dealera, warto podpytać się w salonie czy w cenie dostaniesz ustawienie podstawowe pod Ciebie. Prawdopodobnie serwis pomoże tobie w ustawieniu maszyny podczas odbioru. Jest to oczywiście podstawowe ustawienie, potem małe zmiany możesz robić wraz z nauką.

Używany motocykl TRIAL – kto to ustawi?

Podczas zakupu używanego motocykla, rzadko kiedy uda się Tobie otrzymać pomoc w ustawieniu motocykla. Jeśli kupujesz od zawodnika, jest szansa na pomoc jednak jeśli kupujesz od firmy zajmującej się handlem ściąganych maszyn tutaj może być dużo gorzej. W takim przypadku można skorzystać z poniższego filmu, który przedstawi oczywiście tylko ułamek informacji na co warto zwrócić uwagę podczas ustawiania ale jest dobrym początkiem.

Oczywiście jeśli jeździsz w grupie podpytaj kolegów i koleżanki, na pewno ktoś pomoże w dostosowaniu motocykla do Twojego poziomu i budowy ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

JGas 2016

To już ostatni model spod marki JGas / Jotagas. Niestety w 2016 roku marka zakończyła swoją krótką działalność. Pozostały nam tylko zdjęcia oraz czasem można jeszcze zobaczyć JGas na zawodach.