Zapowiedź testu Dry od Brubeck

TRIAL AMATOR

W najbliższą sobotę 15.10.2016 odbieramy Sherco ST 300 oraz udajemy się na tor w Nowym Targu na ćwiczenia Trial’owe, które potrwają, aż do Niedzieli. W tym czasie, podczas treningów będziemy testować najnowszą bieliznę termoaktywną marki Brubeck. O testach opowiemy niebawem!

Testujemy bieliznę termoaktywną…

Do współpracy zaprosiliśmy markę Brubeck producenta odzieży i bielizny dla sportowców. Tym razem wspólnie podjęliśmy decyzję o testach najnowszej kolekcji DRY. Produkt ma być podobno idealnie przeznaczony na tę porę roku oraz wymagania jakie postawiliśmy przed produktami.

Oczekiwaliśmy produktu lekkiego, oddychającego, pomagającego w utrzymaniu optymalnej temperatury ciała. Tak więc marka Brubeck zaproponowała serię DRY. Testy rozpoczynamy w sobotę. Ale już teraz nie możemy się doczekać…

activet_line1

Odbieramy motocykl Trial

Nasze dziecko, najmłodszy w rodzinie czyli Sherco ST 300 z 2014 roku trafia do nas do garażu. Będzie to aktualnie jedyny motocykl Trial, ale na tym nie koniec. W przyszłym sezonie będziemy rozważali zakup modelu 125 lub o większej pojemności pod ćwiczenia dla kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Next Post

Uniwersalny uchwyt pod kamerę sportową

Testujemy podczas wyjazdu nową kamerę sportową marki Ricoch. Niestety producent nie podesłał żadnego montażu, tak więc musiałem szybko skombinować przed wyjazem na trening montaż na kierownicę. Jedyne co się udało, to montaż rowerowy, który mamy nadzieję spisze się też na Trialu.