Zgłoś Zawody Trial

Jeśli organizujesz zawody Trial i chcesz przekazać o nich informację szerszemu gronu zapraszamy do przesyłania informacji. Zawody zostaną opublikowane na łamach naszego serwisu Trial Amator.

Zwykłe zgłoszenie

Prześlij nam minimum 2 tygodnie przed zgłoszeniami informację o zawodach. Do informacji powinien być dodany opis miejsca, kilka zdjęć z poprzedniej edycji (jeśli była), aktualny plakat lub broszurę reklamową eventu.

Miłe będzie podanie wszelkich informacji przydatnych zarówno zawodnikom jak i osobom chcącym odwiedzić zawody jako obserwator.

Możliwe formy prezentacji:

  • galeria fotograficzna z zawodów
  • dodanie filmu z serwisów Youtube & Vimeo
  • dodanie plakatu zawodów w formie graficznej
  • opis wraz z linkami zewnętrznymi

Zaproś Trial Amator na zawody

Jeśli uważasz, iż nasza obecność na zawodach będzie miłym ich dopełnieniem prosimy o kontakt. Jest możliwe przygotowanie materiału video i fotograficznego z przebiegu zawodów.

Niestety z powodu napiętego harmonogramu rocznego treningów oraz eventów partnerskich nie jesteśmy wstanie odwiedzić wszystkie zawody. Chętnie jednak poznamy Waszą propozycję współpracy i jeśli będzie możliwość zjawimy się całą ekipą.

kontakt: dellos[at]wp.pl

telefon kontaktowy: +48 884-810-204 (redaktor naczelny Marcin Ożarek)

Patronat medialny nad imprezą

Chętnie obejmiemy zawody trial naszym Patronatem. W ramach patronatu oferujemy pełne wsparcie medialne na łamach naszego serwisu + odwiedzenie naszej ekipy na zawodach.